Wierzę w to, że kiedy pasja staje się pracą, człowiek wykonuje ją najlepiej jak potrafi, staje się ekspertem. Dlatego też… zostałam kosmetologiem.

 

 

Nazywam się Anna Biadała. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, a ponieważ kosmetologia interesowała mnie od zawsze, postanowiłam kształcić się w tym kierunku. Jestem absolwentką Studiów Kosmetologicznych w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Uzyskałam również tytuł Analityka i Diagnosty Trychologii.

Swoje pierwsze kroki w karierze stawiałam koncernach farmaceutycznych, gdzie przez 8 lat zbierałam wartościowe doświadczenie. Wiedza, którą wówczas zdobyłam dała mi bardzo dobry start w branży kosmetologii i medycyny estetycznej. Dlaczego? Piękna i zadbana skóra zaczyna się od wewnątrz.

 

Zdrowy człowiek to piękny człowiek, dlatego zawsze powtarzam moim klientom „Dbajcie o swój organizm, a pozytywne efekty przyjdą szybciej, niż się tego spodziewacie”.

 

 

Pracowałam w roli szkoleniowca w czołowych firmach produkujących dermokosmetyki i specjalistyczne produkty wykorzystywane w medycynie estetycznej. Obecnie na rynku istnieje wiele przeróżnych marek. Mam na ten temat dużą wiedzę, którą chętnie się dzielę w rozmowach z klientami.

 

 

Zapraszam serdecznie,

Ania

Back to top of page