page-header

Natalia Mierzwa- Skin Expert

Opinie naszych Klientek

Poczułam się dobrze “zaopiekowana” przez Natalię 🙂 W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, a Natalia jest bardzo zaangażowana w to co robi. Widać, że jej praca jest jej pasją i podchodzi do niej z sercem. Polecam serdecznie!

Agnieszka Ś

Najlepsza specjalistka do której trafiłam po latach prób i błędów! Przerobiłam już chyba wszystko i na twarz i wewnętrznie, nieudolnie lecząc trądzik. Dopiero Pani Natalia zadziałała tak, że w końcu widać efekt! Fachowa i pomocna!

Karolina K

Super! Po raz pierwszy ktoś przeanalizował pielęgnację mojej cery i wyjaśnił co i dlaczego może szkodzić, a także czego powinnam używać. Natalia skupiła się na codziennej pielęgnacji, a zabiegi zaproponowała na samym końcu. Naprawdę podziwiam też wiedzę na temat składników zawartych w produktach. Byłam już na jednym zabiegu i tu plus za elastyczność – kiedy tylko okazało się, że moja skóra potrzebuje nieco innego zabiegu niż był planowany, Natalia dostosowała swoje działania. Polecam!

Małgorzata S

Każda wizyta u Natalii łączy w sobie profesjonalne podejście do pacjenta oraz przyjazną atmosferę. Natalia jest otwartą osobą posiadającą szeroką wiedzę na temat pielęgnacji skóry, a co ważniejsze, lubi się tą wiedzą dzielić. Nie tylko dobierze= odpowiedni zabieg, ale doradzi też jakie kosmetyki zakupić do pielęgnacji domowej. Szczerze polecam każdemu 🙂

Urszula K

Więcej opinii na Facebook oraz Booksy

Dzięki Natalii mogłam spełnić swoje marzenie i założyć na wesele sukienkę z odkrytymi plecami! Mega profesjonalne podejście, super atmosfera, Natalia zna się na tym co robi! Polecam!

Monika Sz

Pani Natalia zaimponowała mi dzisiaj (pierwsza wizyta) swoją wiedzą. Tak szczegółowo poinformowana odnośnie stanu mojej cery i jej problemów nie byłam nigdy wcześniej. Pani Natalia szczegółowo i prostym językiem wyjaśniła mi jakie błędy popełniałam do tej pory w codziennej pielęgnacji, dobrała odpowiedni zabieg i poinstruowała co dalej. Oczywistym było zapisanie się na kolejną wizytę. Co dla mnie ważne, wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam!

Anna Ś

Pani Natalia to profesjonalistka w każdym calu. Jako cel stawia sobie przede wszystkim pomoc. Z całego serca mogę ją polecić, dosłownie nie można trafić w lepsze ręce 🙂

Irek G

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Natalii – nie tylko w sposób profesjonalny doradziła odpowiedni zabieg, to jeszcze po wizycie wysłała sms-em szczegółową instrukcję co powinnam robić w domu. Z pewnością skorzystam z pomocy Pani Natalii ponownie. Polecam!

Magda G

Natalia to skarbnica wiedzy! Z każdej wizyty wynoszę dużo informacji o skórze, błędach w pielęgnacji, o używanych kosmetykach itd. Mam poczucie, że ktoś panuje nad tym, co stosuję w codziennej pielęgnacji i dobiera zabiegi zgodnie z potrzebami mojej skóry. Miła atmosfera wpisana w każdą wizytę.

Anna D

Pani Natalia Mierzwa to bardzo miła i konkretna kobieta. Wyjaśniła dokładnie aspekty dobrej pielęgnacji skóry oraz zabieg wykonała bardzo profesjonalnie. Miejsce godne polecenia!

Olga D

Mogę stwierdzić z czystym sumieniem, że Pani Natalia jest najlepszą ekspertką od skóry! Po miesięcznej wspólnej współpracy widać wspaniałe efekty! Moja skóra staje się coraz bardziej nawilżona, pory wyraźnie się zmniejszają. Pani Natalia nie obiecuje gruszek na wierzbie oraz przedstawia plan działania już na pierwszym spotkaniu. Cenię jej profesjonalizm, pasję i zaangażowanie.

Monika C

Przemiła i profesjonalna osoba z ogromnym zasobem wiedzy nie tylko z zakresu kosmetologii. Pielęgnacja dobierana jest indywidualnie do potrzeb skóry ( bez zbędnego wciskania samych profesjonalnych produktów, co jest dla mnie dużym plusem 🙂 )Byłam na konsultacji i zabiegu oczyszczania twarzy i jestem zachwycona zarówno samym przebiegiem jak i rezultatami. Polecam w 100%

Kinga A

Najlepszy kosmetolog na całym świecie. Natalia posiada ogromną wiedzę, która przekazuje podczas zabiegu, zadaje dużo pytań, a wszelkie wątpliwości od razu wyjaśnia. Zabieg dobrała do moich indywidualnych potrzeb. Do tego jest przesympatyczna, ciepłą i wrażliwą osobą. Gołym okiem widać, że chce każdemu pomoc. Dodatkowo dobiera odpowiednią pielęgnację, z kosmetyków które mam i używam w domu oraz poleca kosmetyki odpowiednie dla mojej skóry. Jestem bardzo zadowolona. Polecam z całego serca.

Moni G

Back to top of page