O mnie

Nazywam się Natalia Mierzwa i jestem dyplomowanym kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy w gabinetach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej.

Od 5 lat prowadzę własny gabinet, w którym moi Klienci mogą poczuć się dobrze zaopiekowani i do którego z przyjemnością wracają. Uwielbiam bliski kontakt z ludźmi, a największą satysfakcję dają mi efekty, które wspólnie osiągamy.

Pielęgnacja stworzona na miarę Twoich potrzeb

Lata moich doświadczeń przekładają się na filozofię pielęgnacyjną, do której pragnę Cię zaprosić. U jej podstaw leży skupienie się na przyczynach Twoich problemów z cerą. Dlatego w planie terapii zabiegowej skupiam się przede wszystkim na ich odnalezieniu poprzez diagnostykę oraz wywiad kosmetologiczny, a nie na leczeniu objawowym, które w dłuższej perspektywie nie przyniosłoby oczekiwanych przez Ciebie efektów. Oznacza to, że w trakcie pierwszej wizyty nie tylko przebadam Twoją skórę, ale jednocześnie razem z Tobą przejrzę składy Twoich kosmetyków, porozmawiam o dotychczasowych doświadczeniach, potrzebach i problemach jakie pragniesz rozwiązać.

Zalecam również prowadzenie dziennika, który pomaga zaobserwować wpływ czynników zewnętrznych i diety na wygląd skóry.

W efekcie naszych wspólnych poszukiwań powstanie pełen obraz sytuacji, który pozwoli nam przystąpić do zaplanowania zabiegów i dalszej współpracy. Tak stworzona indywidualna terapia gabinetowa poszerzona zostanie o komplementarny względem niej plan pielęgnacji domowej.

Całość uzupełniam o właściwą dla twojego organizmu suplementację oraz wskazówki dotyczące stylu życia, które przełożą się na skuteczny i długotrwały efekt metamorfozy Twojej skóry.

Skuteczność oparta o doświadczenie

Przez wiele lat borykałam się z problemem trądziku testując najróżniejsze kosmetyki, zabiegi i podejścia do tego zagadnienia. W tym momencie mogę śmiało powiedzieć, że zdobyta w ten sposób wiedza i doświadczenie zdobyte uczyniły ze mnie eksperta, który może skutecznie pomagać moim Klientom. Wykonuję również zabiegi nawilżające, przeciwstarzeniowe i regenerujące z użyciem najlepszej jakości jakości, przetestowanych przez siebie kosmetyków i najnowszych technologii.

Swoim Klientom zapewniam także dostęp do swojej, budowanej przez lata, bazy specjalistów z różnych dziedzin. W uzasadnionych przypadkach współpraca z nimi pozwala nam na osiąganie jeszcze lepszych wyników.

Nasza wspólna praca nie kończy się w momencie Twojego wyjścia z gabinetu. Bardzo ważnym jej elementem, oprócz pielęgnacji, jest nasz stały kontakt, który umożliwia mi nadzór nad procesem leczenia i ewentualną jego modyfikację.

Dzięki efektom osiąganym we współpracy z moimi Klientami, czerpię wielką satysfakcję z mojej pracy i energię do dalszego rozwoju.

Zapraszam serdecznie
Natalia

Back to top of page