Ferulac Classic Peel Mediderma
 • Opis

  Peelingi z gamy Ferulac Peel laboratorium Mediderma to opatentowany system peelingów nanosomowych, w którym podstawową substancją czynną jest wysokostężony kwas ferulowy w postaci liposomowej oraz wysokoskoncentrowana witamina C.

  Peeling zapewnia wyjątkowo silną, naturalną ochronę antyoksydacyjną skóry. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry na poziomie komórkowym i chroni przed negatywnym wpływem promieniowania UVA. Wskazany jest przy wszystkich przejawach fotostarzenia, przebarwieniach posłonecznych i melasmach. Zabieg nie powoduje złuszczania naskórka, można wykonywać go przez cały rok.

   

 • Peeling Ferulac Classic Peel + C-Peel
  Peeling Ferulac Classic Peel to całoroczny zabieg zawierający w swym składzie 12% kwas ferulowy w formie nanosomowej oraz 5% floretynę. Preparat posiada silne działanie antyoksydacyjne polegające na neutralizacji wolnych rodników, jak również promieniowania UV. Zabieg zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry na poziomie komórkowym i chroni przed negatywnym wpływem promieniowania UVA. Minimalizuje uszkodzenia DNA wywołane czynnikami zewnętrznymi, dodatkowo działa stymulująco na włókna elastynowe, powodując tym samym, że skóra staje się gładka, ujednolicona, nawilżona i świeża. Wykazuje działanie rozjaśniające, zmniejsza przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Redukuje drobne zmarszczki, wygładza powierzchnię skóry oraz działa przeciwzapalnie. Poprawia funkcjonowanie bariery skórnej, stymuluje produkcję nowych komórek, dodaje skórze blasku.
 • Zalety
  Ferulac Peel Classic jest idealny również w porze letniej, ponieważ nie wykazuje właściwości fotouczulających i nie złuszcza naskórka. Dodatkowo można go stosować z dedykowanymi dodatkami do peelingu, takimi jak: C-Peel Delivery Serum oraz dodatkiem Resweraderm, wzbogacając zabieg o dodatkowe składniki aktywne.
 • Wskazania do zabiegu

  • fotostarzenie się skóry
  • melasma, hiperpigmentacje, przebarwienia posłoneczne
  • matowa, ziemista cera
  • płytkie linie i zmarszczki

Back to top of page