PRO XN - terapia antyoksydacyjna
 • Opis
  Autorskie zabiegi PRO XN to modulowane terapie przywracające odpowiednią fizjologie skóry. PRO XN wykorzystuje najsilniejszy dotąd odkryty antyoksydant
  w postaci kompleksu Ksantohumolu. Wykazuje on 30 razy silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C oraz 200 razy silniejsze od resweratrolu. Terapia PRO XN w jednej procedurze skupia się na poprawie mikrokrążenia skórnego, działaniu przeciwstarzeniowym, rozjaśniającym i antydrobnoustrojowym.
 • Zabieg I stopnia

  Zabieg I stopnia ma za zadanie zregenerować barierę hydro-lipidową naskórka oraz wzmocnić system antyoksydacyjny skóry. Terapia przeznaczona jest dla osób z nadwrażliwą skórą, podczas leczenia retinoidami, ze zmianami łuszczycowymi i zapalnymi skóry. Dodatkowo w okresie silnego nasłonecznienia zabieg wzmacnia działanie fotoprotekcyjne systemu skóry.

  Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 4-6 zabiegów, raz w tygodniu.

 • Zabieg II stopnia
  Zabieg II stopnia głęboko rewitalizuje skórę bez efektu podrażnienia, złuszczania i zaczerwienienia. Sprawdzi się to dla wszystkich osób, które chcą zredukować oznaki fotostarzenia, ujędrnić skórę i nadać jej nowego blasku. Jest to odpowiednia procedura również dla osób zmagających się z oznakami trądziku różowatego.

  Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 4-6 zabiegów, co 2 tygodnie.

 • Zabieg III stopnia
  Głęboka stymulacja skóra połączona w jednej procedurze z zabiegiem mikronakłuwania. Dla osób chcących silnie ujędrnić skórę, poprawić jej elastyczność i strukturę idealnie sprawdzi się terapia łączona. Zawarty w ampułkach kompleks ksanothumolu  przyspiesza proces regeneracji, powoduje wzrost nawilżenia skóry, łagodzi podrażnienia
  i wyrównanie koloryt skóry.

  Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 4-6 zabiegów, co 3-4 tygodnie.

Back to top of page